Edzésleírás
BP Bringa #2025/12 Kombi előtti dobogókő!
W: Dobogókő 208, (síkon előtte 150)
Wattmérőm szerintem lemerült, mert hazafelé út közben teljesen eltűnt mind wattmérő/mind cadence a képernyőmről...Kár érte, Azért igyekeztem a tervhez maradni. Ami az lett volna hogy hazafelé lendületesebben.
Az egész bringára (és utána levő futásra) eléggé negatívan hatott hogy keveset aludtam és napközbeni családi progi után sem tudtam aludni. Majd indulnom kellett már edzésre, hogy nehogy rámsötétedjen...Máskor a 6 óra alvást nem érzem ennyire negatívan. Most azért nagyon éreztem magamon, hogy nem vagyok top formában. Éppen ezért intenzitásban is szerintem egy fokkal alacsonyabb volt, mint lehetett volna. Azért igyekeztem odafigyelni.
Pont visszafelé, amikor lendületesebben kellett volna ott segíthetett volna sokat a wattmérő. De lehet nem is baj, mert így legalább nem voltam csalódott. Így is próbáltam lendületesebben jönni hazafelé, de nagyon nem éreztem ébernek magam. A szigeten az oda-visszát az (még) lendületesebben toltam, de azért az utolsó fél percben mégis "rápihenve" futásra.
Dobogókőre felfelé borzasztóan szar időt mentem. Bár nyilván nem érdemes PB-vel/jobb formával összehasonlítani. De azért ez az idő (szerintem) elég borzasztóan lassú. De nyilván annak is betudható, hogy nem aludtam. A hegy elején még jól ment, viszont a közepen a wattom totál beesett. Ott kicsit belankult és tudtam tekerni 140-160 watt körül is...Nyilván ha nem vagyok kába, akkor nem engedem el ennyire ezt a részt se.