Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Belépés
REGISZTRÁCIÓ  |  JELSZÓEMLÉKEZTETŐ  |  GYIK  |  RSS RSS
Már 56 992 183 km-t sportoltatok
 
HírekCikkekEdzéstervekEseménynaptárEdzéslistaBloglistaGalériaKalkulátorokFórumKlubokTesztek (Új)

KERESÉS

Felhasználó keresés

LINKAJÁNLÓ

Ultrabalaton
FUTO bolondok topic
Triatlon topic 1.0
Kerékpáros topic 2.0
futas.lap.hu
Futanet
4Sport
Szafari Sport
Még több link

Atlétika - 12 év 12 km Uniós futóversenyt rendeztek

Bozót | 2016-05-10  | 8 hozzászólás
  • cimkék:
  • atlétika, 
  • futás, 
  • Európai Unió 
Tweet

A férfiak között Balázsi Dávid nyert 37:34-gyel, a hölgyek mezőnyében pedig Nagy Csilla 48 perc 46 másodperces idővel győzött a Magyarország uniós csatlakozásának 12. évfordulója alkalmából rendezett vasárnapi futóversenyen. Az összes eredmény itt érhető el.

 

A hazánk 12 éves uniós tagsága alkalmából rendezett 12 kilométeres futás résztvevői a főváros uniós forrásból megújult létesítményeit érintették, így többek között az Óbudai Múzeum, a Császár-Komjádi Uszoda, a Betegápoló Irgalmas Rend épülete, a BUBI egyik dokkoló állomása és a Vígszínház mellett haladtak el.

 

Több ezer amatőr és profi sportoló között Kovács Áron, Weisz Fanni, Pintér Adrienn - Ada, Gyarmati Panka, McMenemy Márk, Szilágyi Csenge és Józan László is startvonalhoz állt vasárnap a Margitszigeten, ahol az európai egység ünnepét, az Európa-napot immár harmadik éve városnéző futással nyitották meg.

 

 

Forrás: futanet.hu, 

Kép: Facebook

Hasonló cikkek

Szabadidősport - ismét futhatunk uniós tagságunk évfordulóján

Ultrafutás - magyar csapat a 24 órás Európa Bajnokságon + eredmények

Ultrafutás - célegyenesben a Spartathlon

Atlétika - 20 éves a magyar maratoni csúcs

Terepfutás - kezdődik az UTMB és kísérőversenyei

Még több hasonló cikk

Ultrafutás - Vajda Zoltán 18. lett a Badwater ultrán

Terepfutás - célba ért a "Kék Csapat" az Országos Kéken!

Atlétika - eltiltást kapott a Boston Maraton korábbi győztese

Atlétika - Délibáb Terepfesztivál autentikus hőségriadóban

Hegyifutás - ifjúsági hegyifutó VB magyar csapattal

Terepfutás - Lubics Szilvia nyerte a L'Ultramarine 177km távját

Ultrafutás - Zabari és György nyerték a 6 órás magyar bajnokságot

Terepfutás - Lavaredo Ultra Trail eredmények

Jótékonyság - diplomaták versenye a K&H váltón

Olimpia - több mint 3000 résztvevő a Fáklyás Futáson

8 hozzászólás

Liverpool 3285 napja
Liverpool képe

Mivel a verseny előtt számtalanszor elmondták, hogy 12 fotós fényképezi a futókat az útvonal során, nézegettem a BBU honlapját, találok-e képeket. Nem találtam (máshol sem), ezért 2 napja írtam egy üzenetet a weblap erre szolgáló ablakán (lesz-e kép, és ha igen, hol), amire kaptam is egy automatikus visszajelzést, miszerint "Hamarosan utánajárunk a kérdésnek, véleményed fontos számunkra. Munkatársunk jelentkezéséig türelmedet kérjük."

Az elmúlt 2 nap során azonban még nem sikerült megtalálniuk a választ a rendkívül bonyolult és összetett kérdésre... :(

Bozót 3284 napja
Bozót képe

Már kedden kint volt egy válogatás az esemény oldalán, szerdán tették fel a futófotós linket (igaz, ezek nincsenek ingyen...)

Bozót 3284 napja
Bozót képe

oops, azt írják, ingyen van :)

tomcsi 3283 napja
tomcsi képe

érdekesek ezek a futós-triatlonos-biciklis képek...mindegyik ugyanaz... :-)

Liverpool 3281 napja
Liverpool képe

Szia Bozót!

Én a honlapon továbbra sem látok válogatást, vagy linket, de a BBU válaszolt pénteken, és valóban ingyenesek a Futófotó képei.

Bozót 3281 napja
Bozót képe

Liverpool, én sem értek egyet ezzel a gyakorlattal, de sajnos több szervező már alig frissíti a holnapot, szinte minden csak a facebookra kerül ki.....Magam is szívok ezzel ha infót keresgélek :( 

Liverpool 3280 napja
Liverpool képe

No tessék, ismét kiderül, hogy csak én ragadtam le a sötlét középkorban, de úgy kell nekem, minek is tartózkodom a "közösségi médiának" csúfolt piactértől :((((

(Köszi a linkeket!)

Bozót 3280 napja
Bozót képe

én meg írni se tudok (a múltkor meg számolni) természetesen honlapot akartam írni holnapot helyett :) A holnap frissül magától :P 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Legfrissebb hírek
Húsvétkor megújulunk... 75
Gyűjts 2017 kilométert vagy fuss babakocsival 2017-ben is
Úszás - EO váltó a X. Dunaújvárosi 24 órás úszóváltón
Ultrafutás - magyar csapat a 24 órás Európa Bajnokságon + eredmények
Ultrafutás - célegyenesben a Spartathlon
Atlétika - 20 éves a magyar maratoni csúcs 7
Olimpia - Rió 2016 a számok tükrében 1
Terepfutás - kezdődik az UTMB és kísérőversenyei 1
Olimpia - eddigi magyar pontszerző eredmények 1
Olimpia - eddig 3 arany és egy ezüstérem a magyarok mérlege
Még több hír
Címkefelhő
atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás
Még több címke
Cikkhozzászólások
Rasztaszabi írta: Tisztelt edzesonlnine! Szeretném megköszönni Nektek ezt az ironman edzéstervet. ...
Ironman edzésterv kezdőknek: 9-20. hét 1
tomcsi írta: Jóvanazúgy
Húsvétkor megújulunk... 75
Melorin írta: Sziasztok!Ma fejeztem be a programot. 39 éves vagyok, 2 év home office és +10-15kg ...
Első 5 kilométerem 498
szabfer76 írta: 46 évesen, előzetes sportelőélet nélkül egy kollégám javaslatára próbáltam ki ezt ...
Első 5 kilométerem 498
Andi226 írta: Sziasztok! Elmúltam 50, és soha nem tudtam futni. Pedig nagyon szerettem volna, ...
Első 5 kilométerem 498
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | Médiaajánlat